Birim Kişi Dahili
Basın Yayın Servis Kürşat Kara-Ali Erdoğan - Rukiye Ağca 1133
Bilgi İşlem Müdürlüğü Ser.İnternet ve e-mail hizmetleri Ahmet Gün 1253
Evrak Kayıt Şefliği Necati Ünal - B. Ahmet Fedakar 1146
Gelir Tah. ve Takip Birimi( Muhasebe ) Ali Dikici - Fatma Eroğlu 1182
Gelir Tah. ve Takip Birimi( Vezne ) Bayram Ali Bulut - Okan Çelik - Caner Karayel - Fatma Özgür - Abid Gül - Emine Akkurt 1177
Gelir Tah. ve Takip Birimi(Tahakkuk) Halil Acu 1173
Gelir Tah. ve Takip Birimi(Tahakkuk) Ramazan İlkay Lafçı - Müşerref Çökel 1175
Gelir Tah. ve Takip Birimi(Tahakkuk) . 1176
Gelir Tah. ve Takip Birimi(Tahakkuk) Ramazan Cengiz 1184
İdari İşl.Bşk.Yrd.Sekreterya Ayben Akbal 1302
İdari İşler Amirliği Servisi Müstakime Bildik-Tahir Arıkan 1156
İdari İşler Başkan Yard. Av. Habip Akbal 1301
İhaleli İşler Birimi Yetkilisi İsmail Hayırlı 1193
İmar Uygulama Birim Yetkilisi Şengül Arslan-Aysel Yanpar 1210
İmar ve Şehircilik Müdürü Azim Volkan Uslu 1200
İnşaat Ruhsat Birim Arşivi Ömer Küçük - Muzaffer Aklan 1432
İnşaat Ruhsat Birimi Mustafa Aytuttu-Dudu Gürlek-Selma Kavurga- Selçuk Gök 1431
İnşaat Ruhsat Birimi 2 Eren Akkız - Dilara Özer - Mehmet Serhat Keser - Selen Salman 1225
İnşaat Ruhsat Birimi Yetkilisi Aslı Gül 1430
Kültür Merkezi Santral . 1321
Yapı Kullanma İzni Birimi Ahmet Çiçek - Derya Tok - Yusuf Kendirci - İbrahim Demirbaş 1421
Yazı İşleri Servis Hafize Çelik-Murat Karakaya-Mukise Yıldız - Sabahat Ünal 1142
Yoklama Şefliği Harika Günöz Karaer-Fatma Turgut - Azim Şimşek 1180
Adres Birim Yetkilisi Deniz Soysal 1227
Adres Birimi Sunay Narman-Ayşe Ünal-Fatma Borluoğlu 1226
Alo 153 Zabıta (DANIŞMA) Ferit Yırtıcı 1270
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Md.lüğü Yasin Abacı 1300
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü M.Yaşar Işık 1101
Basın Yayın-Bilgi Edinme Birmi - Bimer Alican Keçeli 1132
Başkan Yardımcısı ve Muhasebe Yetkilisi Sevgi Gönenler 1162
Belediye Başkanı Hamit Tuna 1020
Bilgi İşlem Müdürlüğü (Yazılım Birimi) Tuğrul Zoroğlu 1257
Bilgi İşlem Müdürlüğü (Yazılım Birimi) Çağrı Öndül 1258
Bilgi İşlem Müdürlüğü Servis Ayşe Erol 1256
Bilgi İşlem Müdürlüğü Teknik Servis Kürşat Yetkin 1254
Bilgi İşlem Müdürü Bülent Türe 1250
Bilgi İşlem Sistem Odası . 1252
Çay Ocağı Hasan Özkaymaz 1310
Çay Ocağı(Halkla İlişkiler) Elif Özçelik 1311
Danışma Ferit Yırtıcı 1271
Destek Hizmetleri Santral . 1320
Emlak İstimlak Birim Yetkilisi Murat Ünal 1290
Emlak İstimlak Servisi Sibel Taşar - Tarık Bal 1053
Encümen Toplantı Salonu Encümen Üyeleri 1033
Evrak Kayıt Şefi Hüseyin Saydan 1145
Gelir Tah. ve Takip Birimi Yavuz Kurt-Meltem Küçükdağ 1171
Gelir Tah. ve Takip Birimi Sadettin Kalaycı 1172
Gelir Tah. ve Takip Birimi Hakan Kük 1174
Gelir Tah. ve Takip Birimi( Arşiv ) Memnune Gönüllü - Ramazan Buran-Emre Koşak 1181
Gelir Tah.ve Takip Birim Yetkilisi Hasan Atıcı 1170
Halkla İlişkiler Amiri Funda Türkaslan 1115
Halkla İlişkiler Amirliği Ayşegül Takak - Gülçin Mavili 1116
Halkla İlişkiler Amirliği Ayşe Erden Kesen 1117
Halkla İlişkiler Birimi Seher Yıldırım 1118
Harita Soner Soy-Yusuf Ay 1218
Harita Birim Servisi Feyaz Yıldız 1219
Harita Birim Yetkilisi Sayim Öngel 1215
Harita Birimi Murat Kunt-Pervin Çelik 1216
Harita Birimi Servisi Hatice Özgül-Oğuz Çöçen-Murat Özinel 1217
Harita Birimi Tarayıcı Odası . 1130
Hukuk işleri Müdürlüğü Mustafa Özkan 1282
Hukuk İşleri Müdürlüğü (Avukat) Av. Şeyhmus Hayrullah Karagöz 1283
Hukuk İşleri Müdürü Mustafa Yüksek 1280
İcra Takip Şeflği . 1185
İcra Takip Şefliği Onur Halil Güvenç - Dursun Onur 1183
İdari İşler Şoför Odası Birol Tarman - Hayrettin Tecimen 1126
İhaleli İşler Birim Servisi İ.Levent Alpaslan-Sedat Şahin-Nuri Kıraç 1197
İhaleli İşler Birimi Aynur Yasak-Özlem Kara 1196
İmar Uygulama Birimi Bilal Keşli - Süleyman Kuzu 1211
İmar Uygulama Birimi Emine Çiftçi-Gökşen Özdemir 1212
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Servis Deniz Soysal-Sunay Narman 1245
İnsan Kaynakları Eğt.Müdürlüğü İşçi Servisi Salih Kurt - Selcen Akın - Veli Kırkıl 1153
İnsan Kaynakları Eğt.Müdürlüğü Memur Servisi Huriye Avcı-Vasfiye Özçimen-Ahmet Şigan - Şeyda Gulden 1152
İnsan Kaynakları Eğt.Müdürü Ali Kaplan 1150
Kentsel Dönüşüm Birim Amiri Berrin Erdurak 1080
Mali Hizmetler Müdürlüğü Muslihittin Karaömeroğlu 1165
Mali Hizmetler Müdürlüğü Gamze Dalkılıç - Aysun Deveci 1166
Mali Hizmetler Müdürlüğü (İcra Servisi) Ayşegül Kettaş - Cavide Karadeniz 1164
Mali Hizmetler Müdürlüğü (Tediye Servisi) Mehmet Levent 1163
Meclis Toplantı Salonu Meclis Üyeleri 1034
Meclis Üyeleri Odası Meclis Üyeleri 1032
Ozel Kalem Müdürü Halil Efe 1030 -1031
Özel Kalem Çay Ocağı Emin Yıldırım 1025
Özel Kalem Sekreterliği Saadet Üzülmez-Mehtap Akdoğan 1020-1022
Özel Kalem Sekreterliği Saadet Üzülmez-Mehtap Akdoğan 1021-1023
Özel Kalem Şoför-Koruma Koruma 1044
Özel Kalem Şoförler Odası Tümer Uğurcan - Abdullah Toros 1035
Santral Lütfiye Hatipoğlu-Hatice Doğan 0
Santral Lütfiye Hatipoğlu-Hatice Doğan 1000
Strateji Geliştirme Müdürü Nesrin Akçay 1141
Şehir ve Böl. Pln.Birim Yetkilisi Nermin Özdemir - Ayça Sergen 1205
Şehir ve Böl. Pln.Birimi Yunus Şimşek 1206
Şehir ve Bölge Planlama Birimi M. Ercenk Kandan 1207
Teknik İşler Başkan Yard. Jale Tepe 1050
Teknik İşler Sekreter Rabia Öge 1052
Yapı Denetim Amiri Murat Onar 1410
Yapı Denetim Birim Servisi Mehmet Türkay-Aşkın Yıldız-Ertuğrul Tuncer-Adem Akın-Semra Sağ 1412
Yapı Kontrol Birim Amiri Erhan Giran 1440
Yapı Kontrol Müdürlüğü Sekreteryası Emine Baskın 1402
Yapı Kontrol Müdürü Neşe Kökçü 1400
Yapı Kontrol Mühendisliği Birimi Serkan Tontuş - Rafet Erdoğan - Mehmet Gül 1441
Yapı Kontrol Mühendisliği Birimi Alican Ak 1403
Yapı Kullanma İzni Amiri Mustafa Atilla 1420
Yazı İşleri Müdürü Döndü Yıldırım 1140
Yoklama Şefi Ahmet Sağ 1191
Yoklama Şefliği Nihal Aygül - Nurten Keskin - Azim Balcı 1179
Zabıta Merkez Amiri Alim Sevim 1265
Zabıta Müdürlüğü Ruhsat Ali Seydi Temiz-Mehmet Ali Eldeleklioğlu 1266
Zabıta Müdürlüğü Ruhsat Kemaliye Göksel - Münevver Gökler 1267
Zabıta Müdürlüğü Sekreterya Nursel Kalkan-Mehmet Kürşat Güler 1262
Zabıta Müdürü Mikail Gül 1260