GÜNDEM

BAŞKAN TUNA, MERSİN ROTARY KULÜBÜ’NÜN MESLEK HİZMETLERİ ÖDÜL TÖRENİN KONUĞU OLDU

Haber Tarihi : 09/02/17

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Mersin Rotary Kulübü’nün geleneksel olarak düzenlediği; Meslek Hizmetleri Ödül törenin onur konuğu oldu.

Göreve geldiği 13 yılda Toroslar’da hayat geçirdiği kültür, sanat, eğitim ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine yönelik projeleriyle adından sıkça söz ettiren Belediye Başkanı Hamit Tuna, Hilton Otel’de gerçekleştirilen programda, yaptıkları çalışmaların takdir görmesinin çalışma şevklerinin daha da arttığını vurguladı.

Mersin Rotary Kulübü 2016-2017 Dönem Başkanı Cem Bucuge ve Kulüp üyelerine değerli davetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Hamit Tuna, toplumun yaralarına derman olmaya çalışarak katkılar sunan her yapıyla istişareli çalışmalar yaptıklarını belirterek, Mersin Rotary Kulübüyle de çok önemli projeleri hayata geçirdiklerini söyledi.

Mersin Rotary Kulübü ile hazırladıkları Ev Kadınları Eğitimi (EVKA) projesi ile TORTEK bünyesindeki ev hanımlarına aile içi iletişim, sağlık, hukuk ve girişimcilik gibi konularda eğitim verdiklerini hatırlatan Başkan Hamit Tuna, mesleğinde tecrübeli olan kişiler tarafından verilen seminerlerin sonucunda, bayanların özgüvenlerinin ve girişimcilik ruhlarının daha da kuvvetlendiğini gördüklerini ifade etti.

Başkan Tuna: “Belediyemize sunduğunuz katkı ve desteğinizden dolayı geçmiş dönemdeki ve bu dönemdeki tüm Rotary Başkanlarımıza ve üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı olacak. Sizlerle birlikte toplumumuzda ekside olanları eşit hale getirmek için yeniden değerli projeler üreteceğimize inanıyorum” dedi.

 Mersin Rotary Kulübü 2016-2017 Dönem Başkanı Cem Bucuge ve üyeler de, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya Mersin Rotary Kulübü ile olan istişareli çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.