GÜNDEM

BAŞKAN TUNA, BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Haber Tarihi : 16/06/17

BAŞKAN TUNA, BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, her yıl Haziran Ayı’nın üçüncü Pazar günü kutlanan Babalar Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

 Mesajında; “Yaşamımızın her anında annelerimiz ile birlikte en değerli varlığımız olan babalarımıza sevgimizi bir gün değil her gün göstermeliyiz” diyen Belediye Başkanı Hamit Tuna, sorumluluklarının bilinciyle hareket eden bir babanın sağlıklı bir ailenin ve dolayısıyla sağlıklı bir toplumun oluşmasında anne ile birlikte en büyük güvence olduğuna dikkat çekti.

Başkan Tuna: “Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde, aile gibi kutsal değerlerin korunmasında, bilinçli ve milli değerlerine sahip sağlıklı bir toplum yapısının oluşturulmasında babalarımızın büyük bir görev ve sorumluluğu vardır. Bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen babalarımız, karşılıksız sevgi ve fedakarlığın birer simgesidir. Elbette ki çocuklarımız da babalarının değerini bilmeli, onlara karşı sevgi ve saygıda kusur etmemelidir. Bu vesileyle hayatını kaybeden babalara Allah’tan rahmet diliyor, başta şehit ve gazi babaları olmak üzere tüm babaların ve baba adaylarının günlerini kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.