GÜNDEM

BAŞKAN TUNA'DAN EĞİTİME DESTEK

Haber Tarihi : 24/08/17

TOROSLAR BELEDİYESİ, OKULLARIN DIŞ CEPHESİNİ BOYUYOR

Toroslar Belediyesi;  İlçede bulunan ilk ve ortaöğretim kurumlarının dış cephelerini boyayarak, eğitim ve öğretime sunduğu desteklerini sürdürüyor.

Okul aile birliği ile okul idarecilerinin belediyeye verdikleri dilekçe tarihine göre programlanan boyama işlemleri ile okullar daha temiz ve yeni bir görünüme kavuşuyor.

 Bu yıl da yaptıkları bakım ve onarım çalışmalarıyla okulları yeni eğitim ve öğretim dönemine hazırladıklarını belirten Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, boya malzemesi teminini okul aile birliği ile okul idaresinin yaptığını, işçiliği de belediye olarak kendilerinin üstlendiğini kaydetti.

 Okul aile birliği ile okul idarecilerinin belediyeye verdikleri dilekçe tarihinin sırasına göre oluşturulan bir program dahilinde boyama işlemlerinin sürdürüleceğini ifade eden Başkan Hamit Tuna; “Yaz tatilini fırsat bilerek imkanlarımız ölçüsünde her yıl düzenli olarak ilçe genelindeki okullarımızı bakım ve onarımdan geçiriyoruz. Belediye olarak okul idarecilerimizle de sürekli istişare içerisindeyiz. Amacımız, öğrencilerimizin daha sağlıklı, temiz ve hijyenik ortamlarda eğitim almalarıdır. Toroslar Belediyesi olarak eğitim ve öğretime sunduğumuz desteklerimiz ve yatırımlarımız artarak devam edecektir.2017-2018 eğitim ve öğretim yılının tüm eğitimcilerimize ve öğrencilerimize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.