GÜNDEM

BAŞKAN TUNA VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

Haber Tarihi : 01/09/17

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Kurban Bayramı namazını Soğucak Mahallesi’nde bulunan Yeni Camide kıldı.

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Kurban Bayramı namazını Soğucak Mahallesi’nde bulunan Yeni Camide kıldı. Başkan Tuna, namaz çıkışında vatandaşlarla bayramlaştı.

Bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunun üst düzeye çıktığı, dargınların barıştığı özel ve önemli günler olduğunu hatırlatan Başkan Tuna: “Küskünlerin barıştığı, dargınlıkların sona erdiği, güzel günlerin müjdecisi olan bir bayram geçirmeyi temenni ediyorum” dedi.

Korukent Mahallesinde 100 bin metrekare alan üzerinde oluşturdukları Kurban Satış Yeri’ni de ziyaret eden Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, burada da vatandaşlarla bayramlaştı. Kurban Satış Yerinde zaman zaman alıcılar adına pazarlıkta yapan Başkan Tuna, tüm İslam Alemi'nin Mübarek Kurban Bayramı'nı kutlayarak: “Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarıyla vatanımızın bölünmez bütünlüğü için görevlerinin başında kaybettiğimiz tüm şehitlerimizi Mübarek Kurban Bayramı vesilesiyle bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize acil şifalar diliyorum. İnsanlığa, ülkemize ve halkımıza barış, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dileğiyle, tüm hemşerilerimin Mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum" dedi.

Bayram süresince vatandaşların sıkıntı yaşamamalarını ve bayramlarını rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla Belediye ekiplerinin görev başında olacağını da hatırlatan Başkan Tuna, herhangi bir sorunla karşılaşan vatandaşların, belediyenin Alo 153 Zabıta Şikayet Hattını arayarak, zabıta ekiplerine bilgi vermelerini de istedi.