GÜNDEM

BAŞKAN TUNA: RAMAZAN AYI'NI KUTLADI

Haber Tarihi : 02/06/17

BAŞKAN TUNA: “RAMAZAN AYI, SEVGİNİN VE BEREKETİN ARTTIĞI BİR AYDIR”

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, on bir ayın sultanı Ramazan-Şerif’in bütün İslam Alemi’ne ve insanlığa hayırlı olmasını diledi.

Cuma gününü Cumartesiye bağlayan gece ilk sahurla başlayacak olan Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Hamit Tuna: “Bu mübarek ayda inşallah sofralarımızı paylaşacağız, kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendireceğiz” dedi.

 Başkan Tuna: “Bin geceden daha hayırlı Kadir Gecesi’ni içerisinde barındıran bir Ramazan Ayı’na daha halkımızla birlikte ulaşıyor olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Sevginin, saygının, hoşgörünün ve bereketin daha da arttığı Ramazan ayında dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, milletçe birlik ve dayanışmamızı daha da güçlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm halkımızın Ramazan Ayı’nı kutluyor, barış ve kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyorum. Ülkemizde ve Suriye’de terör örgütü ile mücadele eden tüm güvenlik güçlerimizin de Ramazan Ayını sağlıklı bir şekilde geçirmelerini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Belediye olarak Toroslar halkının rahat ve huzurlu bir Ramazan geçirmesi için gerekli tüm tedbirleri aldıklarını da kaydeden Başkan Tuna: “Geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda Allah izin verirse halkımızı yine iftar sofralarında buluşturacağız ve özellikle ihtiyaç sahibi ailelerimizin gıda ihtiyaçlarının  konusunda da yanında olacağız” dedi.

  Başkan Tuna, her hangi bir olumsuzlukla karşılaşan vatandaşların şikayetlerini ALO 153 Zabıta Şikayet Hattı’nı veya Toroslar Belediyesi’nin 322 72 00 numaralı telefonunu arayarak bildirebileceklerini de sözlerine ekledi.