GÜNDEM

BAŞKAN TUNA; BELEDİYECİLİK EKİP İŞİDİR

Haber Tarihi : 15/02/18

TÜM MUHTARLARDAN, BAŞKAN TUNA’NIN EKİBİNE HİZMET PLAKETİ

Belediyeciliğin bir ekip işi olduğunu ve başarının ekip ruhuyla yakalanabileceğini her platformda dile getiren Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, ekibiyle de kamuoyunun takdirini kazanıyor.

Tüm Mersin Muhtarlar Derneği tarafından muhtarlar arasında yapılan anket sonucu; Toroslar Belediyesi Başkan Yardımcıları Necmettin Yıldız, İbrahim Erdinç ve Temizlik İşleri Müdürü Nejmi Yıldırım, Belediye Başkanı  Hamit Tuna’nın kişi ve kurumlar arası diyaloğa verdiği önem kapsamında muhtarlarla kurulan etkili diyalog ile belediyede iletişim ve ulaşılabilirlik noktasında sağladıkları çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi ile ödüllendirildi.

Belediye Başkan Yardımcıları Yıldız,  Erdinç ve Temizlik İşleri Müdürü Yıldırım’a plaketlerini mahalle muhtarlarının da yer aldığı bir programla Tüm Mersin Muhtarlar Derneği Başkanı Şeref Bolat takdim etti.

Plaket takdimi sırasında konuşan Tüm Mersin Muhtarlar Derneği Başkanı Şeref Bolat, mahalle muhtarları ve dernek olarak yerel yönetimlerle iletişim içerisinde çalıştıklarını ve Belediye Başkanlarının nezdinde başarılı gördükleri yöneticileri onurlandırmak amacıyla teşekkür plaketi sunduklarını söyledi.

 Başarılı hizmetlerinden ve muhtarlarla olan diyaloglu çalışmalarından dolayı Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ve ekibine teşekkür eden Bolat; “ Belediye Başkanımız Sayın Hamit Tuna’nın nezdinde başkan yardımcılarımız ve müdürlerimiz ilçede başarılı hizmetler sunarak  önemli bir fark yaratmışlardır. Muhtar arkadaşlarımızla siz değerli yöneticilerimizin bu çalışmalarından memnunuz ve takdirle karşılamaktayız. Sizleri onura etmek amacıyla böyle bir girişimi başlattık ve  bunu diğer ilçelerimize de yaymak istiyoruz. Bizleri ağırladığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.

Toroslar Belediyesi Başkan Yardımcıları Necmettin Yıldız, İbrahim Erdinç ve Temizlik İşleri Müdürü Nejmi Yıldırım da bu plaketi Belediye Başkanı Hamit Tuna ve tüm belediye personeli adına aldıklarını belirterek; “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır’ sözünden hareketle ve Belediye Başkanımız Sayın Hamit Tuna’nın vizyonundan aldığımız ışık ve heyecanla Toroslarımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Tüm Mersin Muhtarlar Derneğimizin bizleri böyle bir takdire layık görmelerinden memnun ve mutlu olduk. Başkanımız Sayın Hamit Tuna’nın talimatları doğrultusunda hizmet vermeye devam edeceğiz. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin inşallah” dediler.

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna da, personeliyle birlikte kocaman bir aile ve ekip olduklarını vurgulayarak, alınan her ödülün çalışma şevklerini daha da arttırdığını kaydetti ve ekibine teşekkür etti. Tüm Mersin Muhtarlar Derneği’ni böyle bir girişimden dolayı tebrik eden Başkan Tuna; “Halkımız bizi hizmet etmemiz için seçti. Bu sorumluluğu her zaman omuzlarımızda hissediyoruz. Kentimizin huzuruna katkı sunmak ve mutluluğunu arttırmak için elimizden geldiğince çalışıyoruz. Tüm Mersin Muhtarlar Derneği Başkanımız Sayın Şeref Bolat ve yönetimi ile mahalle muhtarlarımıza belediyemizi ve ekibimizi böyle bir ödüle layık gördükleri için teşekkür ediyoruz” dedi.