GÜNDEM

BAŞKAN TUNA’DAN, ZABITA PERSONELİNE KUTLAMA

Haber Tarihi : 05/09/18

BAŞKAN TUNA’DAN, ZABITA PERSONELİNE KUTLAMA

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna,  Zabıta Teşkilatı’nın 192’nci Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Belediye Zabıta Müdürlüğü’nde çalışan personeliyle bir araya gelerek, Zabıta Haftası’nı kutladı.

Belediye Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu programda zabıta personeliyle birlikte kutlama pastasını kesen Başkan Hamit Tuna, Toroslar halkının huzur ve refahını sağlamak amacıyla özveri ile çalışarak denetimlerini aksatmadan sürdüren tüm zabıta ekibine teşekkür etti.

Belediyenin gören gözü, işiten kulağı olan Zabıta Teşkilatının kurum ile vatandaş arasında bir köprü görevi üstlendiğini belirten  Belediye Başkanı Hamit Tuna; “Zabıta Teşkilatı’nın 192’nci Kuruluş Yıldönümü kutlu olsun.Zabıtanın yerel yönetimlerde gerçekten çok özellikli ve önemli bir görevi var.Sizler ilçemizde yaşayan insanlarımızın sağlığı, huzuru, refahı ve güveni için çalışıyorsunuz.Onun için resmi kıyafet giyen zabıta memurlarımızın duruşları, hal ve hareketleri de çok önemlidir.Çünkü zabıta teşkilatımız dışarıda belediyemizin aynı zamanda bir aynasıdır.İlçemizde gösterdikleri özverili ve fedakârca çalışmalarından dolayı tüm zabıta personelimize  teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Biz bir ekibimiz ve birlikteliğimiz daim olsun” dedi.

Başkan Tuna, konuşmasının ardından Belediye Zabıta Müdürü Mikail Gül’e çiçek takdim ederek; “Bu vesileyle başta Toroslar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelimizin ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzur ve sağlığı için görev yapan tüm zabıta mensuplarının, haftasını kutluyorum” dedi.

“Emekli Olan Zabıtalara Teşekkür Plaketi”

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, programında sonunda Belediye Zabıta Müdürlüğü’nde görevini tamamlayarak emekliye ayrılan Zabıta personellerine plaket takdim etti.

Emekli olan personelleriyle tokalaşarak, bugüne kadar sundukları başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Hamit Tuna; “Toroslar halkına hizmet etmenin onurunu taşıyan değerli arkadaşlarımızın emekliliklerini kutluyorum.Bundan sonraki hayatlarında aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyorum” dedi.