GÜNDEM

“HEDEFİMİZ, HIZLI VE KALİTELİ HİZMET”

Haber Tarihi : 30/08/19

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın her hafta perşembe günü vatandaşlarla bir araya geldiği ‘Halk Günü’ uygulaması, bu hafta da yoğun ilgi gördü.

Saat 10.00 ile 12.00 arası Sivil Toplum Kuruluşlarını, 13.00 ile 16.00 saatleri arasında ise vatandaşları makamında ağırlayan Başkan Yılmaz, talep ve önerileri birebir dinledi.

Vatandaşların talepleri ile ilgilenerek çözüme kavuşması için ilgili birim müdürlerine talimatlar veren Başkan Yılmaz, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını önemsediklerini söyledi.

“Hizmet ettiğimiz insanlarla temas halinde olmak önceliğimizdir” diyen Başkan Yılmaz; toplumun her kesimiyle bir araya geldiklerini vurgulayarak; “Vatandaşlarımıza hak ettikleri hizmeti sunarak insan odaklı belediyeciliğe önem veriyoruz. Halk günü uygulaması ile yaptığımız görüşmelerin oldukça faydalı olduğunu gördük. Gelen talepler doğrultusunda İlçemizde ihtiyaç duyulan noktaları da tespit etmiş oluyoruz.” şeklinde ifadelere yer verdi.

Gelen taleplerin ağırlıklı olarak istihdam konulu olduğunu belirten Başkan Yılmaz;  bu konuda Toroslar’a yeni iş sahaları oluşturacaklarını ve yatırım yapmak isteyen girişimcilere de destek vereceklerini söyledi.