GÜNDEM

BAŞKAN TUNA’DAN YENİ YIL MESAJI

Haber Tarihi : 30/12/16

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Yeni yıla; Mersin olarak yaşanan sel felaketinden dolayı büyük bir üzüntü içerisinde girdiklerini belirten Belediye Başkanı Hamit Tuna, bir daha böyle bir afatın yaşanmamasını temenni ederek, tüm Mersin halkına geçmiş olsun dileklerini iletti.

2016 yılının acısıyla tatlısıyla geride kaldığını kaydeden Başkan Tuna, gelen yeni yılın 2016’den daha güzel ve huzurlu günler getirmesi dileğinde de bulunarak: “Toroslar Belediyesi olarak biz de yeni yılı büyük umutlarla karşılıyoruz. Her yeni yıl beraberinde yeni başlangıçları, uygulanacak yeni kararları, gerçekleşmesi umut edilen yeni dilekleri de getirmektedir. Geride bıraktığımız 2016 yılında hain terör saldırıları neticesinde yüreklerimizi yakan şehit haberlerinin acısı yüreklerimizde hala taze durmaktadır. Yeni yılda anaların, babaların, eşlerin, kardeşlerin kısacası Türk Milletinin yüreklerine düşen ateşlerin bir kez daha yaşanmamasını temenni ederken, 2017 yılının milletimize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur, kardeşlik ve mutluluk getirmesini umuyor, savaşların, acıların ve felaketlerin hiç yaşanmamasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; öncelikle birlikte çalışmaktan onur duyduğum mesai arkadaşlarımın, tüm Mersin halkının ve milletimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

“2017’de Yatırım ve Hizmetlerle Dolu Bir Yıl Olacak”

2016 yılını yatırım ve hizmetlerle dolu bir yıl olarak geçirdiklerini vurgulayan Başkan Hamit Tuna, 2017 yılında da gerçekleştirmeyi planladıkları yatırım ve hizmetlerin hazırlıklarına başladıklarını söyledi.

Başkan Tuna: “Bilindiği gibi, göreve geldiğimiz günden bu güne kentimizi yeniden yapılandırmak ve modern bir Toroslar oluşturmak için gerekli tüm çalışmaları gerçekleştirdik. İlçemizde hayata geçirdiğimiz yatırım ve hizmetlerle Toroslar, Mersin’in yükselen bir değeri olmuştur. Güzel kentimizin geleceği için 2017 yılında da ilçemizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız” dedi.