GÜNDEM

TOROSLAR’IN YEŞİL ALANLARI GÜZELLİĞİNİ KORUYOR

Haber Tarihi : 16/12/19

Toroslar Belediyesi, ilçede bulunan park ve yeşil alanların her mevsimde güzel görünümü ve bakımlı olması için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Bu kapsamda Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, Korukent Mahallesi’nde bulunan Trafik Eğitim Parkı’nda çim biçme, Çukurova Mahallesi Şehit Piyade Komando Er Hakan Arslandaş Parkı’nda budama çalışması yaparken Akbelen Mahallesi Şehit Piyade Onbaşı Aşkın Özdemir Parkı’nda ise bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi.

Daha yeşil, güzel ve temiz bir Toroslar hedefiyle çalışmalar yapan Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, “Toroslarımıza kaliteli hizmet sunmak ve modern görünümünü sağlamak amacıyla çalışmalar yaparken bu kapsamda park ve yeşil alanlarımızın bakımlı olmasına önem veriyoruz. Çünkü bir şehre, bir ilçeye zenginlik katan doğal ortamlarıdır. Biz de bu anlayışla yeşil alanlarımızı koruyor ve ihmal etmiyoruz. Vatandaşlarımıza her mevsimde rahatlıkla kullanabileceği, temiz hava alabilecekleri alanlar sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.