İLETİŞİM

Dahili Telefonlar

Birim Kişi Dahili
Adre Birimi Servis İbrahim Kaya 1227
Adres Birim Servisi (Numarataj) Sunay Narman - Yusuf Ay - Emre Durgun 1226
Adres Birim Yetkilisi Deniz Soysal 1225
Alo 153 Zabıta (DANIŞMA) 1270
Basın Yayın Servis Kürşat Kara-Ali Erdoğan-Rukiye Ağca 1133
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Meltem Şahin 1101
Belediye Başkanı Atsız Afşın YILMAZ 1020
Bilgi İşlem Müdürlüğü (Yazılım Birimi) Mehmet Tuğrul Zoroğlu 1257
Bilgi İşlem Müdürlüğü Teknik Servis Şahin Durur 1253
Bilgi İşlem Müdürlüğü Teknik Servis Serdar Kutlu 1256
Bilgi İşlem Müdürlüğü Teknik Servis Ahmet Gün 1252
Bilgi İşlem Müdürlüğü Teknik Servis Şefi H.Onur Güvenç 1254
Bilgi İşlem Müdürü M. Çağrı Öndül 1250
Çay Ocağı(Halkla İlişkiler) 1311
Danışma Nafiye Sümbül 1271
Destek Hizmetleri - Evrak Kayıt Kadir Yıldız-Zafer Danzık-Eyüp Ay 2101
Destek Hizmetleri - Satın Alma Ali Sungur 2102
Destek Hizmetleri - Satın Alma 2 Kadir Taş 2103
Destek Hizmetleri Müdürü Gökhan Akın 2100
Dış İlişkiler Müdürlüğü Mehmet Serhat Keser 3110
Emlak İstimlak Birim Yetkilisi Murat Ünal 1290
Emlak İstimlak Servisi Sibel Taşar - Tarık Bal 1053
Encümen Toplantı Salonu Encümen Üyeleri 1033
Evlendirme Memurluğu Ayşe Bulat 3106
Evlendirme Memurluğu 3114
Fen İşleri - Asfalt Şantiye 2205
Fen İşleri - Mühendisler Odası 2203
Fen İşleri - Puantör Sedat Temiz 2202
Fen İşleri - Saha Amiri İsa Bucak 2204
Fen İşleri Müdürü Yaşar Işık 2200
Fen İşleri-Mobilya Musa Kazım Sarı 2201
Formenlik Eyüp Ay 2401
Gelir Tah. ve Takip Birimi (Arşiv) Ramazan Buran-Azim Şimşek -Gökhan Kaya 1181
Gelir Tah. ve Takip Birimi (Muhasebe) Meltem İlhan 1164
Gelir Tah. ve Takip Birimi (Muhasebe) Ali Dikici - Hakan Kük 1182
Gelir Tah. ve Takip Birimi (Vezne) B.Ali Bulut-C.Karayel-F.Özgür-Abit Gül-E Akkurt-C. Elibol 1177
Gelir Tah.ve Takip Birim Yetkilisi Bekir Murat Sağar 1170
Gelir Tah.ve Takip Birimi 1171
Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü 3113
Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Vedat Yüksel 3100
Genel Koordinatör Ertugan Genel 2000
Halkla İlişkiler Müdür Selahattin İzci 1146
Halkla İlişkiler Müdürlüğü Burcu Aslantosun 1116
Harita Birim Servisi Feyyaz Yıldız 1219
Harita Birim Servisi Murat Özinal - Ömer Tüter 1217
Harita Birim Yetkilisi Yunus Şimşek 1215
Harita Birimi Murat Kunt 1216
Harita Birimi Soner Soy 1218
Harita Birimi Tarayıcı Birimi 1130
Hukuk işleri Müdürlüğü 1282
Hukuk İşleri Müdürlüğü Servis ORHAN NADİR HAYTA - SİNEM KILIÇ 1283
Hukuk İşleri Müdürlüğü Servis AYŞE EROL 1281
Hukuk İşleri Müdürü ZÜLFİYE TETİKOĞLU 1280
İcra Takip Şefliği Mehmet Levent - Saadet Üzülmez-Harun Şahin 1183
İcra Takip Şefliği (Şef) Ayşegül Kettaş 1183
İdari İşler Amiriliği Servisi Teslime Kartal - Tahir Arıkan 1156
İdari İşler Şoför Odası Hüseyin Yenisöz 1126
İhaleli İşler Birimi İsmail Hayırlı 3111
İmar Uygulama Birim Yetkilisi Aysel Yanpar 1210
İmar Uygulama Birimi Süleyman Kuzu 1211
İmar Uygulama Birimi Servis Emine Çiftçi 1212
İnşaat Ruhsat Birim Arşivi Muzaffer Aklan-Ersin Yiğit 1432
İnşaat Ruhsat Birim Servis Dilara Karaman-Semra Tozar-Selen Salman-Gökhan Yarar 1440-1430
İnşaat Ruhsat Birimi Servis Selma Kavurga-Mustafa Aytuttu-Nadire Kara-Gizem Özkan 1431
İnşaat Ruhsat Birimi Yetkilisi Ertugan Genel 1441
İnsan Kaynakları Eğt.Müdürlüğü İşçi Servisi Salih Kurt - Selcen Akın - Veli Kırkıl 1153
İnsan Kaynakları Eğt.Müdürü Ali Kaplan 1150
İnsan Kaynakları Memur Servisi Huriye Avcı - Vasfiye Özçimen- Ahmet Şigan - Sevgi Gönenler 1152
Kadın Danışma Merkezi Psikologlar 3109
Kontrol Mühendisliği Serkan Tontuş - Mehmet Gül 1197
Kontrol Mühendisliği Rafet Erdoğan 1196
Kültür İşleri Müdürlüğü 3115
Kültür İşleri Müdürü Ertem Uymaz 3107
Makine İkmal Kapı 2403
Mali Hizmetler Başkan Yardımcısı Cengiz Han Büyükekiz 1165
Mali Hizmetler Müdürlüğü Gamze Dalkılıç - Aysun Deveci 1166
Mali Hizmetler Müdürlüğü (Tediye) Muslihittin Karaömeroğlu 1163
Mali İşler Müdürü İsa Alp 1162
Meclis Toplantı Salonu Meclis Üyeleri 1034
Meclis Üyeleri Odası Meclis Üyeleri 1032
Özel Kalem Çay Ocağı Ferdi Sertkaya-Mehmet Ali Karaca 1025
ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ Mehmet Köme 1042
Özel Kalem Müdürü Fatih Men 1022-1023
Özel Kalem Sekreterya Canan Ergüney 1006-21-35
Özel Kalem Sekreterya Mehtap Akdoğan 1005
Özel Kalem Sekreterya 1030-1031
Park ve Bahçeler Müdürlüğü Yener Türk 4101
Park ve Bahçeler Müdürü Halil Efe 4100
Sağlık İşleri Müdürü Gökhan Demir 3105
Sağlık Odası Uğur Güzey 2402
Santral Saadet Üzülmez - Münevver Kara 1001
Santral Saadet Üzülmez - Münevver Kara 1000
Şehir ve Böl. Pln.Birimi Cem Işık 1206
Şehir ve Bölge Planlama Birimi Gökşen Özdemir - M.Ercenk Kandan 1207
Sosyal İşler Müdürlüğü Naim Akkaya 3101
Sosyal İşler Müdürlüğü 3108
Strateji Geliştirme Müdürlüğü Hasan Atıcı 1141
Strateji Geliştirme Müdürü Yunus Emre Kahraman 1141
Teknik İşler Başkan Yard. Jale Tepe 1050
Teknik İşler Sekreter Rabia Öge 1052
Temizlik İşleri - Mühendis Mustafa Emre Özegel 2303
Temizlik İşleri Müdürlüğü Dilek Oktay 2301
Temizlik İşleri Müdürlüğü Ersin Yaylak 2302
Temizlik İşleri Müdürü Erdem Akgül 2300
Tesisler Amiri Bünyamin Doğan 2400
Toroslar Belediyesi Personel Şirketi Kemal Torun-Dilek Uslu-Aydan Ersoy-Gökhan Kaplan 1160
VEZNE 3103
Yapı Denetim Birim Servisi Ertuğrul Tuncer-Adem Akın-Semra Tozar-Cengiz Şimşek-O.Çelik 1412
Yapı Denetim Birim Yetkilisi Levent Alpaslan 1410
Yapı Kontrol Birim Amiri Erhan Giran 1193
Yapı Kontrol Müdürlüğü Sekreteryası Emine Baskın 1402
Yapı Kontrol Mühendisi 1400
Yapı Kontrol Mühendisliği Alican Ak - Bilal Keşli 1403
Yapı Kullanma İzni Birim A. Ahmet Çiçek 1420
Yazı İşleri Müdürlüğü Murat Karakaya 1142
Yazı İşleri Müdürlüğü 3104
Yazı İşleri Müdürlüğü Servis Hafize Çelik-B.Ahmet Fedakar-Sabahat Ünal -Mukise Yıldız 1142
Yazı İşleri Müdürü Duygu Yıldırım 1140
Yoklama Kullanma İzni Birimi Y. Kendrirci- İ. Demirbaş-Selçuk Gök-Cihat Şahin 1421
Yoklama Şefi Azim Balcı 1191
Yoklama Şefliği Nihal Aygül 1179
Yoklama Şefliği Harika Günöz Karaer-Fatma Turgut - Mustafa Kütük 1180
Yunus Emre Bina Sorumlusu 3112
Zabıta İaşe Kadir Göçer 3102
Zabıta Kalem FATMA BORLUOĞLU-MİKAİL GÜL 1267
Zabıta Merkez Amiri Ali ÇETİN 1265
Zabıta Müdürlüğü Ruhsat Ali Seydi TEMİZ 1266
Zabıta Müdürlüğü Sekreterliği Gülçin Topril 1262
Zabıta Müdürü Alim SEVİM 1260
Zabıta Ruhsat Amiri Abdullah Toros 1145
Zabıta Ruhsat Amirliği Ahmet Dağdelen 1002