İLETİŞİM

Dahili Telefonlar

Birim Kişi Dahili Sıralama
Mustafa Ercek Kandan 1205 2
Mehmet Köme 2001 1
Ayben Akbal 8112 1
Emre Koşak 1302 1
Adres Birim Servisi (Numarataj) Sunay Narman - İbrahim Kaya - Emre Durgun - KEMAL ŞİMŞEK 1226 1
Adres Birim Yetkilisi Deniz Soysal 1225 1
Alo 153 Zabıta (KARAKOL) NAFİYE SÜMBÜL -ERSİN AY 1270 1
Ar-Ge ve Projelerden Sorumlu Bşk. Yrd. Fatih Men 3336 1
Basın Yayın Zekiye Banu Tekeli 1102 1
Basın Yayın Servis Kürşat Kara-Ali Erdoğan-Rukiye Ağca 1133 1
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Meltem Şahin 1101 1
Belediye Başkanı Atsız Afşın YILMAZ 1 020 1
Bilgi İşlem Müdürlüğü EMRULLAH YAZI 1255 0
Bilgi İşlem Müdürlüğü (Yazılım Birimi) Mehmet Tuğrul Zoroğlu 1257 1
Bilgi İşlem Müdürlüğü Teknik Servis Şahin Durur 1253 1
Bilgi İşlem Müdürlüğü Teknik Servis Kürşat Yetkin 1252 1
Bilgi İşlem Müdürlüğü Teknik Servis Şefi H.Onur Güvenç 1254 1
Bilgi İşlem Müdürü M. Çağrı Öndül 1250 1
Danışma Nafiye Sümbül 1271 1
Destek Hizmetleri - Evrak Kayıt Zafer Danzık- SAİT TOPALOĞLU 2101 1
Destek Hizmetleri - Satın Alma SEMİH ÖZTÜRK -DERYA TOK 2102 1
Destek Hizmetleri - Satın Alma 2 GÖKHAN AKIN - AHMET YÜCEL 2103 1
Destek Hizmetleri Müdürü BURAK BULUT 2100 1
Dış İlişkiler Müdürlüğü 3110 1
Dış İlişkiler Müdürü Fatih Men 3336 1
Emlak İstimlak Birim Yetkilisi Murat Ünal 1290 1
Emlak İstimlak Servisi Tarık Bal-Sibel Taşar 1053 1
Encümen Toplantı Salonu Encümen Üyeleri 1033 1
Evlendirme Memurluğu Ayşe Bulat - TEKİN ONUR TOR 3106 1
Evlendirme Memurluğu AYŞE BULAT - TEKİN ONUR TOR 3114 1
Fen İşleri - Asfalt Şantiye SÜLEYMAN HİLMİ SARI - FATİH CEYLAN - 2205 1
Fen İşleri - Mühendisler Odası MUSTAFA EMRE ÖZEGEL - HALİL MELİH PEKRER - ALİ SUNGUR -AZİM VOLKAN USLU 2203 1
Fen İşleri - Puantör Sedat Temiz 2202 1
Fen İşleri - Saha Amiri İsa Bucak 2204 1
Fen İşleri Müdürü Halil Efe 2200 1
Fen İşleri-Mobilya Musa Kazım Sarı 2201 1
Formenlik Eyüp Ay 2401 1
Gelir Tah. ve Takip Birimi (Arşiv) Ramazan Buran 1181 1
Gelir Tah. ve Takip Birimi (Muhasebe) Meltem İlhan 1164 1
Gelir Tah. ve Takip Birimi (Muhasebe) Ali Dikici - Hakan Kük 1182 1
Gelir Tah. ve Takip Birimi (Vezne) B.Ali Bulut-C.Karayel-F.Özgür-E Akkurt-C. Elibol 1177 1
Gelir Tah.ve Takip Birim Yetkilisi Bekir Murat Sağar 1170 1
GELİR TAHAKKUK 1171 1
Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü AHMET SAĞ 3113 1
Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Vedat Yüksel 3100 1
Genel Koordinatör Ertugan Genel 1301 1
halkla ilişkiler gülçin topril 1312 0
Halkla İlişkiler Müdür Selahattin İzci 1146 1
Halkla İlişkiler Müdürlüğü Hidayet KOCABAŞ 1115 1
Harita Birim Servisi Murat Özünal 1219 1
Harita Birim Servisi Ömer Tüter 1217 1
Harita Birim Yetkilisi Yunus Şimşek 1215 1
Harita Birimi Feyyaz Yıldız 1216 1
Harita Birimi FEYYAZ YILDIZ 1218 1
Harita Birimi Tarayıcı Birimi Saim Öngel 1130 1
HAYIR ÇARŞISI ARZU ÇERMİKLİ - ŞÜKRAN TORPİL - 3108 1
Hukuk işleri Müdürlüğü 1282 1
Hukuk İşleri Müdürlüğü Servis Ayşe Erol-İsmail Şengül 1283 1
Hukuk İşleri Müdürlüğü Servis Ahmet Gün - HALİL MURAT FINDIK 1281 1
Hukuk İşleri Müdürü ZÜLFİYE TETİKOĞLU 1280 1
İcra Takip Şefliği Harika Günöz Karaer 8111 1
İcra Takip Şefliği (Şef) Müşerref Çökel 1183 1
İdari İşler Amiriliği Servisi Teslime Kartal - Tahir Arıkan - Adnan Sarıkaya 1156 1
İdari İşler Şoför Odası Hüseyin Yenisöz 1126 1
İhaleli İşler Birimi İsmail Hayırlı - ASLIHAN GÜCEK - NURİ KIRAÇ 3111 1
İmar Uygulama Birim Yetkilisi süleyman çağdaş kuzu 1210 1
İmar Uygulama Birimi Süleyman Çağdaş Kuzu 1211 1
imar uygulama birimi inşaat ruhsat arşiv 1230 0
İmar Uygulama Birimi Servis aysel yıldız 1211 1
İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ Mustafa Abar 1302 1
İnşaat Ruhsat Birim Arşivi Muzaffer Aklan 1432 1
İnşaat Ruhsat Birim Servis Dilara Karaman-Gökçe Demirkol 1430 1
İnşaat Ruhsat Birim Servis Selen Salman-Selim Demirkol 1440 1
İnşaat Ruhsat Birimi Servis Mustafa Aytuttu-Gizem Cennet Gökler-Selma Kavurga 1431 1
İnşaat Ruhsat Birimi Yetkilisi Beşir Hamza Muktar-Gökhan Yaran 1441 1
İnsan Kaynakları Eğt.Müdürlüğü İşçi Servisi Salih Kurt - Selcen Akın - Veli Kırkıl 1153 1
İnsan Kaynakları Eğt.Müdürü İsa Alp 1150 1
İnsan Kaynakları Memur Servisi Vasfiye Özçimen- Sevgi Gönenler 1152 1
İnsan Kaynakları Memur Servisi Ahmet Şigan-Huriye Avcı 1151 1
Kadın Danışma Merkezi NAZLI BAYRAM 3109 1
Kontrol Mühendisliği Mehmet Gül 1197 1
Kontrol Mühendisliği Levent Alpaslan-Rafet Erdoğan-Serkan Tantuş 1196 1
Kullanma İzni Birimi İbrahim Demirbaş-Cihat Şahin-Hasan Ateşçi-Murat Kaplan 1421 1
Kültür İşleri Müdürlüğü MURAT EZER 3107 1
Kültür İşleri Müdürlüğü ALPER ÜNAL 3115 1
Makine İkmal Kapı 2403 1
Mali Hizmetler Başkan Yardımcısı Cengiz Han Büyükekiz 1165 1
Mali Hizmetler Müdürlüğü Muslihittin -Nuriye Ay 1166 1
Mali Hizmetler Müdürlüğü (Tediye) Kübra Kanpuçak 1163 1
Mali İşler Müdürü Murat Kurt 1162 1
Maske Tedarik Birimi Maske Tedarik Birimi 1415 1
Meclis Toplantı Salonu Meclis Üyeleri 1034 1
Meclis Üyeleri Odası Meclis Üyeleri 1032 1
Özel Kalem Çay Ocağı Ferdi Sertkaya-Mehmet Ali Karaca 1025 1
Özel Kalem Müdürlüğü sekreterya 0 (324) 322 72 15 1
Özel Kalem Müdürü 1022-1023 1
Özel Kalem Sekreterya HİLAL MERVE SOYLU 1006-1021 1
Özel Kalem Sekreterya Mehtap Akdoğan 1020-1021 1
Özel Kalem Sekreterya CANAN ERGÜNEY 1030-1031 1
Park ve Bahçeler Müdürlüğü Yener Türk - NAİME ASLAN 4101 1
Park ve Bahçeler Müdürü Yunus Emre KAHRAMAN 4100 1
PLANLAMA CEM IŞIK - AYÇA 1080 1
Sağlık İşleri Müdürü Gökhan Demir 2404 1
Sağlık Odası Uğur Güzey 2402 1
Santral Saadet Üzülmez - Münevver Kara 1001 1
Santral Saadet Üzülmez - Münevver Kara 1000 1
Şehir ve Böl. Pln.Birimi 1206 1
Şehir ve Bölge Planlama Birimi Nermin Özdemir 1207 1
Sosyal İşler Müdürlüğü ŞEYDA GÜLDEN 3101 1
SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ HÜLYA YARDIMCIGÜL 3330 0
Strateji Geliştirme Müdürü Yunus Emre Kahraman 1141 1
Teknik İşler Başkan Yard. Meltem Barutcu 1050 1
Teknik İşler Sekreter BURCU ASLANTOSUN 1052 1
Temizlik İşleri - Mühendis 2303 1
Temizlik İşleri Müdürlüğü KÜRŞAT KUTLU - YASİN ABACI 2301 1
Temizlik İşleri Müdürlüğü Ersin Yaylak 2302 1
Temizlik İşleri Müdürü Erdem Akgül 2300 1
Tesisler Amiri Bünyamin Doğan 2400 1
Toroslar Belediyesi Personel Şirketi Kemal Torun-Dilek Uslu-Gökhan Kaplan-Lütfiye Tütaş 1160 1
VEZNE CENGİZ ELİBOL -SÜLEYMAN KARACA - CANER KARAYER - FATMA TURGUT - 3103 1
Yapı Denetim Birim Servisi SEMRA İYİKANAT - RABİA ÖGE 1412 1
Yapı Denetim Birim Yetkilisi Hakan Emrah Güler 1410 1
Yapı Kontrol Birim Amiri Erhan Giran 1193 1
Yapı Kontrol Müdürlüğü Sekreteryası Emine Baskın 1402 1
Yapı Kontrol Müdürü Neşe Kökçü 1200 1
Yapı Kontrol Mühendisi Serkan Arıcı 1400 1
Yapı Kontrol Mühendisliği Alican Ak 1403 1
Yapı Kullanma İzni Birim A. Ahmet Çiçek 1420 1
Yazı İşleri Müdürlüğü 3104 1
Yazı İşleri Müdürlüğü Servis Murat Karakaya-Bukse Yıldız-Sabahat Ünal-Bekir Ahmet Fedakar 1142 1
Yazı İşleri Müdürü Duygu Yıldırım 1140 1
Yoklama Şefi Azim Balcı-Efe Tuncer 1191 1
Yoklama Şefliği Nihal Aygül 1179 1
Yoklama Şefliği Nesrin Akçay 1180 1
Yunus Emre Bina Sorumlusu Mehmet Demirdelen 3112 1
Zabıta İaşe Kadir Göçer 3102 1
Zabıta Kalem FATMA BORLUOĞLU-MİKAİL GÜL 1267 1
Zabıta Merkez Amiri Ali ÇETİN 1265 1
Zabıta Müdürlüğü Ruhsat Ali Seydi TEMİZ - DUDU TEMUR 1266 1
Zabıta Müdürlüğü Sekreterliği sekreterya 1262 1
Zabıta Müdürü Alim SEVİM 1260 1
Zabıta Ruhsat Amiri Abdullah Toros 1145 1
Zabıta Ruhsat Amirliği Ahmet Dağdelen - BURHAN COŞKUN 1002 1