Birim Kişi Dahili
Gelir Tah. ve Takip Birimi(Tahakkuk) Halil Acu 1173
İdari İşl.Bşk.Yrd.Sekreterya Ayben Akbal 1302
İdari İşler Başkan Yard. Av. Habip Akbal 1301
İmar Uygulama Birim Yetkilisi Şengül Arslan-Aysel Yanpar 1210
Kültür Merkezi Santral . 1321
Adre Birimi Servis İbrahim Kaya 1227
Adres Birim Servisi (Numarataj) Emre Durgun - Sunay Narman-Yusuf Ay 1226
Adres Birim Yetkilisi Deniz Soysal 1225
Alo 153 Zabıta (DANIŞMA) Ferit Yırtıcı - Nafiye Sümbül 1270
Basın Yayın ve Halkla İlişk. Servis Kürşat Kara - Ali Erdoğan - Rukiye Ağca - İ.Ertunga Okur - Serkan Gök - Nazlı Genç - Zekiye Banu Tekeli 1133
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Selahattin İzci 1146
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Meltem Şahin 1101
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Servis . 1102
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Servisi Zekiye Eroğul Tekeli 1300
Basın Yayın-Bilgi Edinme Birmi - Bimer Alican Keçeli-Ahmet Özdemir-Mustafa Yüksek 1132
Belediye Başkanı Atsız Afşın YILMAZ 1020
Bilgi İşlem Müdürlüğü (Yazılım Birimi) Tuğrul Zoroğlu 1257
Bilgi İşlem Müdürlüğü (Yazılım Birimi) Çağrı Öndül 1258
Bilgi İşlem Müdürlüğü Teknik Servis Şahin Durur 1253
Bilgi İşlem Müdürlüğü Teknik Servis Serdar Kutlu 1256
Bilgi İşlem Müdürlüğü Teknik Servis Şefi H.Onur Güvenç 1254
Bilgi İşlem Müdürü Bülent Türe 1250
Bilgi İşlem Sistem Odası . 1252
Çay Ocağı Hasan Özkaymaz 1310
Çay Ocağı(Halkla İlişkiler) Elif Özçelik 1311
Danışma Ferit Yırtıcı - Nafiye Sümbül 1271
Destek Hizmetleri Servis Kadir Taş (0324 223 42 18) faks 1320-2123
Destek Hizmetleri Servis Ali Sungur-Gökhan Akın 1320-165
Emlak İstimlak Birim Yetkilisi Murat Ünal 1290
Emlak İstimlak Servisi Sibel Taşar - Tarık Bal 1053
Encümen Toplantı Salonu Encümen Üyeleri 1033
Fen İşleri Müdürü Emin Eşref Akbay 1320-1315
Fen İşleri Puantörlük Sedat Temiz 1320-1313
Gelir Tah. ve Takip Birimi . 1171
Gelir Tah. ve Takip Birimi Sadettin Kalaycı 1172
Gelir Tah. ve Takip Birimi Müşerref Çökel 1174
Gelir Tah. ve Takip Birimi Bekir Murat Sağar - Ramazan Cengiz 1175
Gelir Tah. ve Takip Birimi Semih Öztürk - Ramazan İlkay Lafçı 1176
Gelir Tah. ve Takip Birimi Mustafa İbret-Harun Şahin 1184
Gelir Tah. ve Takip Birimi (Arşiv) Ramazan Buran-Memnune Gönüllü-Azim Şimşek-Gökhan Kaya 1181
Gelir Tah. ve Takip Birimi (Muhasebe) Meltem İlhan 1164
Gelir Tah. ve Takip Birimi (Muhasebe) Ali Dikici - Hakan Kük 1182
Gelir Tah. ve Takip Birimi (Vezne) Bayram Ali Bulut - Caner Karayel - Fatma Özgür - Abid Gül - Emine Akkurt - Cengiz Elibol 1177
Gelir Tah.ve Takip Birim Yetkilisi Hasan Atıcı 1170
Halkla İlişkiler Ahmet Gün 1115
Halkla İlişkiler Amirliği Ayşe Erden Kesen - Seher Yıldırım 1117
Halkla İlişkiler Amirliği Ayşegül Takak 1116
Halkla İlişkiler Birimi Ayşe Kesen-Sehide Boz-Gülçin Topril 1118
Harita Birim Servisi Feyaz Yıldız 1219
Harita Birim Servisi Murat Özinel-Ömer Tüter-Hatice Karacılar 1217
Harita Birim Yetkilisi Sayim Öngel 1215
Harita Birimi Murat Kunt 1216
Harita Birimi Soner Soy 1218
Harita Birimi Tarayıcı Odası . 1130
Hukuk işleri Müdürlüğü Mustafa Özkan 1282
Hukuk İşleri Müdürlüğü Servis Av. Şefika Göksun YILMAZ 1283
Hukuk İşleri Müdürlüğü Servis Av. Merve AŞCI 1281
İcra Takip Şeflği . 1185
İcra Takip Şefliği (Şef) Ayşegül Kettaş 1183
İdari İşler Amiriliği Servisi Tahir Arıkan - Mehmet Çelik - Teslime Kartal 1156
İdari İşler Şoför Odası Hüseyin Yenisöz 1126
İmar Uygulama Birimi Süleyman Kuzu 1211
İmar Uygulama Birimi Servis Emine Çiftçi-Yunus Şimşek 1212
İmar ve Şehircilik Müdürü Meltem Barutcu 1200
İnsan Kaynakları Eğt.Müdürlüğü İşçi Servisi Salih Kurt - Selcen Akın - Veli Kırkıl 1153
İnsan Kaynakları Eğt.Müdürlüğü Memur Servis Huriye Avcı-Vasfiye Özçimen-Ahmet Şigan-Sevgi Gönenler 1152
İnsan Kaynakları Eğt.Müdürü Ali Kaplan 1150
İnşaat Ruhsat Birim Arşivi Muzaffer Aklan-Ersin Yiğit 1432
İnşaat Ruhsat Birimi Servis Selma Kavurga - Gizem Cennet Gökler - Mustafa Aytuttu 1431
İnşaat Ruhsat Birimi Servis Selen Salman-Semra İyikanat 1440
İnşaat Ruhsat Birimi Servis Gökhan Yarar-Dilara Karaman 1430
İnşaat Ruhsat Birimi Yetkilisi Aslı Coşgun 1441
Kontrol Mühendisliği Serkan Tontuş - Mehmet Gül 1197
Kontrol Mühendisliği Cihat Şahin - Rafet Erdoğan 1196
Mali Hizmetler Başkan Yardımcısı Cengiz Han Büyükekiz 1165
Mali Hizmetler Müdürlüğü Gamze Dalkılıç - Aysun Deveci 1166
Mali Hizmetler Müdürlüğü İsa Alp 1162
Mali Hizmetler Müdürlüğü (Tediye) Muslihittin Karaömeroğlu 1163
Meclis Toplantı Salonu Meclis Üyeleri 1034
Meclis Üyeleri Odası Meclis Üyeleri 1032
Özel Kalem Çay Ocağı Ferdi Sertkaya-Mehmet Ali Karaca 1025
Özel Kalem Sekreterliği Mehtap Akdoğan-Canan Ergüney 1035
Özel Kalem Sekreterliği Ayşegül Aydız 1030-1031
Özel Kalem Sekreterliği Mehtap Akdoğan-Canan Ergüney 1020-1021
Özel Kalem Şoför-Koruma Koruma 1044
Özwl Kalem Müdürü Fatih Men 1022-1023
Santral Burcu Aslantosun 1000
Santral Burcu Aslantosun 0
Strateji Geliştirme Müdürlüğü Özlem Kara 1141
Strateji Geliştirme Müdürü Yunus Emre Kahraman 1141
Şehir ve Böl. Pln.Birim Yetkilisi Nermin Özdemir 1205
Şehir ve Böl. Pln.Birimi Cem Işık 1206
Şehir ve Bölge Planlama Birimi Gökşen Özdemir - M.Ercenk Kandan 1207
Teknik İşler Başkan Yard. Jale Tepe 1050
Teknik İşler Sekreter Rabia Öge 1052
Toroslar Belediyesi Personel Şirketi Kemal Torun - Dilek Uslu - Aydan Ersoy - Gökhan Ciritlioğlu 1160
Yapı Denetim Amiri Murat Onar 1410
Yapı Denetim Birim Servisi Ertuğrul Tuncer-Adem Akın-Semra Tozar-Cengiz Şimşek 1412
Yapı Kontrol Birim Amiri Erhan Giran 1193
Yapı Kontrol Müdürlüğü Sekreteryası Emine Baskın 1402
Yapı Kontrol Mühendisi Neşe Kökçü 1400
Yapı Kontrol Mühendisliği Alican Ak - Bilal Keşli 1403
Yapı Kontrol ve Kentsel Dönüşüm Müdürü Akif Göksu 1080
Yapı Kullanma İzni Birim Amiri Ahmet Çiçek 1420
Yazı İşleri Müdürü Duygu Yıldırım 1140
Yazı İşleri Servis Hafize Çelik-Murat Karakaya-Mukise Yıldız - Sabahat Ünal-B.Ahmet Fedakar 1142
Yoklama Kullanma İzni Birimi Yusuf Kendirci - İbrahim Demirbaş - Selçuk Gök - Cihat Şahin 1421
Yoklama Şefi Azim Balcı 1191
Yoklama Şefliği Nihal Aygül-Ahmet Sağ-Ahmet Özer 1179
Yoklama Şefliği Harika Günöz Karaer-Fatma Turgut - Mustafa Kütük 1180
Zabıta Kalem Fatma Borluoğlu 1267
Zabıta Merkez Amiri Ali ÇETİN 1265
Zabıta Müdürlüğü Ruhsat Ali Seydi TEMİZ-Dudu Temur-Ahmet Dağdelen 1266
Zabıta Müdürlüğü Sekreterya Mehmet Kürşat Güler-Nursel Kalkan 1262
Zabıta Müdürü Alim SEVİM 1260