GÜNDEM

TOROSLAR BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

Haber Tarihi : 07/03/17

TOROSLAR BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

Toroslar Belediye Meclisi, Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısını, Belediye Başkanı Hamit Tuna Başkanlığında yaptı.

Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantı, yoklama ve bir önceki birleşime ait karar özetinin okunarak oy birliğiyle kabul edilmesiyle başladı.

Daha sonra gündemin diğer maddelerine geçildi. Toroslar Kaymakamlığı İlçe Jandarma Komutanlığının 31/01/2017 tarih ve 374 sayılı yazıları doğrultusunda; Toroslar İlçe Jandarma Komutanlığı ile yapılan koordine sonucunda belirlenen mahallelere güvenlik kameraları kayıt sistemleri kurulması işlemlerinin Toroslar Belediyesi bütçesinden karşılanmasına ilişkin teklif görüşülerek, oy birliğiyle kabul edildi.

Tapunun Mersin İli, Toroslar İlçesi, Yalınayak Mahallesi, 23 M III pafta, 4290 ada, 2 nolu parsel için hazırlanan plan değişikliği teklifi de görüşülerek, oy birliğiyle İmar ve Bayındırlık ile Çevre ve Sağlık Komisyonlarına havale edildi.

Belediye ihtisas komisyonlarından gelen raporların da görüşülerek karara bağlandığı toplantı NİSAN/2017 ayında yapılacak olan meclis toplantı gününün 4 Nisan  Salı Günü saat: 14.00 olarak belirlenmesinin ardından temenni ve öneriler ile son buldu

Haberin videosu için tıklayınız