GÜNDEM

TOROSLAR’IN KURBAN SATIŞ ALANI TERTEMİZ OLDU

Haber Tarihi : 21/06/2024

TOROSLAR’IN KURBAN SATIŞ ALANI TERTEMİZ OLDU

Toroslar Belediyesi, Korukent Mahallesi’nde kurulan 50 dönümlük kurban satış alanında bayram sonrası yürüttüğü kapsamlı temizlik çalışmalarının ardından iş makineleri ile dolgu serimi yaptı.

Belediye Temizlik ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarla alanın zemini düzenlenerek vatandaşlara yeniden temiz bir ortam sunuldu.

Çevre ve görüntü kirliliğini önlemek için çalışan ekipler, hayvansal atıkların iş makineleriyle toplanması ve çadırların söküm işleminin ardından alanda gerekli temizlik çalışmalarını yürüttü.

BAŞKAN YILDIZ: “BAYRAM SONRASI DA HİJYEN TEDBİRLERİNİ ELDEN BIRAKMADIK”

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, Kurban Bayramı boyunca ilçede hazırladıkları kurban kesim merkezlerinin ve satış yerinin hijyenik olması için temizlik çalışmalarını sistemli bir şekilde gerçekleştirdiklerini belirterek, “Kurban Bayramı süresince bu alanlarda görevli personelimiz çalışmalarını aralıksız sürdürdü. Bayram sonrası da kurban satış alanımızda iş makineleriyle gerekli düzenlemeleri yaparak temizlik çalışmalarımızı tamamladık. “Yüzü gülen, nefes alan Toroslar’da” vatandaşlarımıza daha nezih ve temiz ortamlar sunmak için hizmetlerimizi aralıksız sürdüreceğiz” dedi.