GÜNDEM

BAŞKAN TUNA, BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Haber Tarihi : 17/10/17

BAŞKAN TUNA, BASIN MENSUPLARIYLA DOSTLUK MAÇI YAPTI

Kamuoyunda herkesimin sevgisini kazanan Belediye Başkanı Hamit Tuna, bu kez kentte hizmet veren yerel ve ulusal basın mensuplarıyla dostluk maçında buluştu.

 Toroslar Belediyesi çalışanlarından oluşan takım ile gazetecilerden oluşan takımın karşı karşıya geldiği maçta, Başkan Hamit Tuna da forma giyerek takımın kadrosunda yer aldı. Maçın öncesinde  her iki takımın kaptanları Başkan Hamit Tuna ve basın mensubu Esat Durak, birbirlerine çiçek takdim ederek, başarılar diledi. Oldukça çekişmeli ve renkli geçen maçta dostluk kazandı.

 ‘Basını Önemsiyoruz’

Maçın ardından bir açıklama yapan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, basın mensuplarını her zaman önemsediklerini belirterek; “İlçemizde yaptığımız her çalışmada gerek haberleriyle gerekse manevi olarak bizi yalnız bırakmayan basın mensubu arkadaşlarımızla sadece haber zamanı değil çeşitli etkinliklerde de bir araya gelmeye önem veriyoruz. Düzenlediğimiz bu etkinlikle de birlikte bir dostluk maçı yaptık. Karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde basın mensubu arkadaşlarımızın hep yanında olduk ve bundan sonraki süreçte de olmaya devam edeceğiz” dedi.