GÜNDEM

3 OCAK TURNUVASINDA ÖN ELEME MÜSABAKALARI BELLİ OLDU

Haber Tarihi : 08/12/16

Toroslar Belediyesinin; bu yıl 10’uncusunu düzenlediği ‘3 Ocak Kurtuluş Kupası Kurumlar Arası Futbol Turnuvasında’, sona eren grup maçlarının ardından ön elemeye kalan 16 takım arasında kuralar çekildi.

3 Ocak Mersinin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun yıldönümü kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen turnuvanın kura çekimi; Belediye Encümen salonunda,  turnuva komite üyeleri ve kurum takımlarının temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında başlatılan ve Mersin genelinden 31 kurum takımının katıldığı turnuvada;  ön eleme müsabakalarına kalan takımlar ise şöyle: Üniversite, Toroslar Belediyesi, Türk Telekom İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Yenişehir Belediyesi, Deniz Kartalları, Tarım İl Müdürlüğü, Mersin Barosu, İl Milli Eğitim, Karayolları, Adliye, Deniz gücü, Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR İl Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü ve Akdeniz Belediyesi.

 Konuyla ilgili açıklama yapan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, kurumlar arasında birlik, beraberlik ve kaynaşmayı daha da arttırmak amacıyla başlatılan turnuvanın bugüne kadar fair play çerçevesinde geçtiğini söyledi. Mersin halkını da müsabakaları izlemeye davet eden Başkan Tuna, ön eleme müsabakalarına katılan tüm kurum takımlarına başarılar diledi.

Sporseverler; Korukent Mahallesi’nde bulunan Gençlik Merkezi ile Güneykent Mahallesi’ndeki Anafartalar Spor Kompleksi’nde oynanacak olan ön eleme müsabakaları ile turnuva ile ilgili puan durumu, istatistik tablosu ve maç sonuçlarını Toroslar Belediyesi’nin www.toroslar-bld.gov.tr internet adresinden öğrenebilirler.

 Ön Eleme Müsabakalarının eşleşmeleri ise şöyle:

10 Aralık Cumartesi günü saat:12.00(Gençlik Merkezi): Mersin Üniversitesi –Toroslar Belediyesi,

10 Aralık Cumartesi günü saat: 14.00(Gençlik Merkezi): Türk Telekom İl Müdürlüğü-İl Sağlık Müdürlüğü,

10 Aralık Cumartesi günü saat:12.00 (Anafartalar Spor Kompleksi): İl Emniyet Müdürlüğü-Akdeniz Belediyesi,

10 Aralık Cumartesi günü saat: 14.00(Anafartalar Spor Kompleksi): Tarım İl Müdürlüğü-Mersin Barosu

11 Aralık Pazar günü saat:12.00(Anafartalar Spor Kompleksi): Yenişehir Belediyesi-Deniz Kartalları,

11 Aralık Pazar günü saat: 12.00(Gençlik Merkezi): İl Milli Eğitim Müdürlüğü-Karayolları

11 Aralık Pazar günü saat:14.00(Gençlik Merkezi): Adliye-Deniz Gücü

13 Aralık Salı günü saat:12.00 (Anafartalar Spor Kompleksi): Büyükşehir Belediyesi-İŞKUR İl

Müdürlüğü